המרכז לברי מים

רוצים להזמין בר מים לבית או למשרד? בדקנו עבורכם את שוק ברי המים וגילינו שוק מגוון מאוד ורחב מאוד, אבל גם מצאנו את המקום הטוב ביותר בו תוכלו להזמין את בר המים הבא שלכם – המרכז לברי מים.

המרכז לברי מים מציע לכם למעשה את כל סוגי ברי המים הנמכרים היום בישראל, החל מברי מים עם מיכל מים מינרליים מתחלף וכלה בברי מים קבועים המחוברים למערכת המים המרכזית ומציעים לכם מים חמים וקרים עם סינון וטיהור המים ברמה הגבוהה ביותר.

במיוחד התרשמנו במרכז לברי מים מהצוות המקצועי, שמעמיד לרשותכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לקבל החלטה ממקום של ידע וביטחון, להתמצא בפערים ובהבדלים השונים בין ברי המים הקיימים בשוק ולבחור את בר המים המתאים ביותר, הן לשימושים שלכם והן למסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

בחירת בר מים חייבת לכלול בתוכה שורה של שיקולים כמו למשל הצורך שלכם בסינון המים מפני חול, מתכות כבדות, כימיקלים שונים וגורמים מזהמים פוטנציאליים אחרים, דרך הצורך שלכם בטיהור המים מפני בקטריות וכמובן מאפייני השימוש שלכם במים. כך למשל, במשפחות מומלץ להזמין בר מים עם מכלים גדולים של מים קרים ובמיוחד חמים, כך שכל בני המשפחה יכולים ליהנות מקפה טוב של בוקר מבלי להמתין לחימום מים נוספים לכל בן משפחה מחדש.

מכשירי מים לבית
קניית מתקן מים ב{HEBREW}

גם בתחום הסינון והטיהור של מי השתייה, ישנן אופציות שונות ורמות שונות של סינון וטיהור וככל שבדקנו את השוק לעומק, גילינו שהמרכז לברי מים מעמיד לרשותכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

במיוחד הרשימה אותנו היכולת של המרכז לברי מים להציע סל שלם של ברי מים מכל היצרנים ובכל הרמות והסטנדרטים הקיימים בשוק. בפנייה למרכז, אתם לא חייבים להתחייב לסטנדרט מסוים או לרמת מחיר מסוימת, כפי שנהוג בכניסה לחנויות מוצרי חשמל סטנדרטיות. במרכז לברי מים תוכלו למצוא בר פשוט עם פקדים מכאניים ומערכת סינון בסיסית או ללא סינון בכלל ועם תג מחיר של מאות שקלים בודדות, לצד ברים מתקדמים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של סינון, טיהור, תפעול ואיכות חומרים.

במרכז ימתינו לכם גם אנשי מקצוע שיספקו לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי לבחור נכון ומשתלם ויעשו זאת בצורה אכפתית, מסורה ועם כל הרצינות לה אתם מצפים לפני שאתם מכניסים את היד לכיס. בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים בר מים לבית או למשרד, אם אתם לא ממש יודעים מהו הבר המתאים לכם ביותר ואיך נכון לכם להתאים את הבר לצרכים שלכם ולסטנדרטים בהם אתם מורגלים, המרכז לברי מים הוא המקום בו תוכלו לקבל את כל המידע וגם לבחור את הדגם המתאים שעונה לכל הדרישות שלכם.