אפיקים מים

אל תשברו את הגב בסחיבת בקבוקים! עברו למיני בר עכשיו!

אפיקים מיםחברת אפיקים מים נוסדה ב- 2006 והיא מספקת פתרונות בתחום סינון המים לכלל המגזרים, הפרטי, הציבורי והמוסדי תוך כדי שהיא שמה לעצמה למטרה לתת לכל לקוח את הפתרון המיטבי עבור הצרכים בהתאם לקהל היעד תוך הקפדה על לוחות זמנים ותודעת שירות גבוהה. יש לציין כי לכל לקוח מציעה אפיקים מים מספר פתרונות לסינון מים כמו מוצרים משלימים לסינון מים כמו מסננים לבר מים, שירותי אחזקה ותיקונים וכדומה.

 

מיני ברים

חברת אפיקים מציעה מגוון רב של מיני ברים שנחשב כיום לאחד הפתרונות המובילים והפופולאריים ביותר בשוק סינון המים. לחברת אפיקים יש מגוון רב של מיני ברים שמתאימים למגוון רב של לקוחות כאשר למשל בין היתר גם לשוק הפרטי יש לחברה מגוון רב של מוצרים שיתאימו לכל לקוח עבור הצרכים שלו.

כך למשל בין היתר מציעה החברה מיני בר נועם שמתאים בעיקר לאוכלוסיית שומרי השבת. הפתרון נחשב אידיאלי לאוכלוסיית שומרי המסורת והשבת שכן המיני בר נותן להם פתרון למים מסוננים איכותיים קרים וחמים גם בשבת, מבלי שהם צריכים להפעיל אותו בצורה חשמלית. למיני בר נועם יש שעון מיוחד שיודע מתי להרתיח את המים על מנת שיהיו מים חמים כמו למשל בבוקר בשביל שיהיה קפה או תה חמים ובערב בשביל הבקבוק של התינוק. בנוסף מציעה החברה מגוון רב של ברי מים שמתאימים במיוחד עבוד המגזר המוסדי וישרתו משרדים רבים בצורה טובה כאשר בין היתר יש לחברה מיני עם שני ברזים ומגוון רב של מכשירים אחרים איכותיים.

קולרים

מוצר נוסף שחברת אפיקים מים מציעה ללקוחותיה הוא קולר שנחשב מוצר חובה בכל מוסד שהוא. כיום בכל מוסד שהוא, ציבורי או פרטי חייב להיות פתרון לקהל הרחב של מים צוננים ומסוננים. ברוב המקרים ברז המים לא יוכל להקנות לקהל הרחב מים צוננים ומסוננים שכן על מנת לעשות זאת יש להתקין בכל ברז מסנן ייעודי לכך.

במקום לעשות זאת מתקינים במוסד מספר קולרים שמשרתים את כלל הציבור או קהל הלקוחות וכך מעניקים להם מים צוננים ומסוננים איכותיים לשתייה. אפיקים מים מציעה מגוון רב של מוצרים שונים שנותנים מענה לכל מוסד ולצרכים שלו כאשר למשל עבור בתי ספר ישנם קולרים עם מספר עמדות שתייה על מנת לשרת כמה שיותר תלמידים שרוצים לגמוע מים קרים במהלך ההפסקה או למלא את בקבוק המים שלהם לפני השיעור. מעבר לכך מציעה החברה גם מגוון מוצרי קולר שמתאימים יותר למוסדות כמו בתי חולים או מוסדות ציבוריים אחרים. החברה גם מקפידה עם מגוון בהיבט העיצובי שכן לעיתים יש להתאים את הקולר לשאר העיצוב של המוסד או המשרד שלנו.

סינון מים

בנוסף לכל המתקנים הללו מציעה אפיקים מים גם מגוון רב של פתרונות סינון מים כאשר אותם פתרונות הם נסתרים ומותקנים על גבי הצנרת מתח לברז או על גבי הצנרת הראשית. המטרה של פתרונות הסינון הללו היא לתת מענה לסינון מי השתייה אותם אנו צורכים כאשר הם יודעים להפריד אבנית, מתכות רעילות, חול, חלודה ועוד.

פתרונות הסינון הללו מתאימים גם למגזר הפרטי אך גם למגזר הציבורי והמוסדי כאשר חברת אפיקים מים תדע להתאים לכל לקוח את פתרון סינון המים המתאים לו ביותר. ישנם מגוון רב של מוצרי סינון מים שכל אחד מסנן את המים ברמה אחרת וכמובן לכל אחד מחיר שונה.

תחזוקה ושירות

מעבר לכך שלחברת אפיקים מים יש מגוון רב של מוצרים אותם היא מוכרת ללקוחותיה, יש לה מערך שירות ותחזוקה עימו היא מעניקה שירות ללקוחות שרכשו את מוצרי החברה כאשר מחלקת השירות מטפלת במגוון רב של בעיות החל מהחלפת מסננים ללקוחות שמעוניים בשירות כזה ועד פתרון תקלות במוצרי החברה.

מחירים של מוצריה של אפיקים מים

כפי שציינו לחברת אפיקים מים יש מגוון רב של מוצרים בקשת מחירים גדולה מאוד. המחירים של המוצרים נגזרים כמות מאיכות הסינון של המים כמו גם מפונקציות אחרות אותן היא מציעה כך שכל לקוח יכול לבחור לעצמו את המוצר המתאים לו ביותר על פי מגוון הפרמטרים הרב כמו גם על פי מחירו של המוצר.

אז מה היה לנו בכתבה:

המרכז לברי מים
המרכז לברי מים

המרכז לברי מים מציע לכם למעשה את כל סוגי ברי המים הנמכרים היום בישראל, החל מברי מים עם מיכל מים מינרליים מתחלף וכלה בברי מים קבועים המחוברים למערכת המים המרכזית ומציעים לכם מים חמים וקרים עם סינון וטיהור המים ברמה הגבוהה ביותר.

במיוחד התרשמנו במרכז לברי מים מהצוות המקצועי, שמעמיד לרשותכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לקבל החלטה ממקום של ידע וביטחון, להתמצא בפערים ובהבדלים השונים בין ברי המים הקיימים בשוק ולבחור את בר המים המתאים ביותר, הן לשימושים שלכם והן למסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

החלפת סנן בר מים ב{HEBREW}
איך לבחור מכונות קפה אוטומטיות?

איזה סוג של מכונות קפה מסחריות כדאי לבחור לקניונים, מרכזי עסקים, מכללות ועוד? ואם כבר מדברים על זה, מהם היתרונות בבחירת הסוג הנכון של מכונת

תיקון תמי 4 ב{HEBREW}
נמלים בתמי 4? מה עושים?

כמו במיקומים אחרים בבית או בעסק, גם באזור של בר המים יכולים להימצא נמלים. אם גיליתם נמלים בתמי 4 שלכם, כנראה שתצטרכו שירותי הדברות. אבל

התקנת בר מים ללא קידוח

אם אתם מעוניינים להתקין בר מים או תמי 4 בביתכם, כדאי לדעת שלא תמיד תהיה חובה לקדוח בקירות או להרים את המרצפות. התקנת בר מים