בר מים למשרד

בר מים למשרד

עבור העצמאים מבינינו, המשרד הוא המקום בו אנו מבלים את מירב ומיטב זמננו. נתון ידוע הוא, כי למעשה אנו מבלים כשני שליש מחיינו במקום העבודה שלנו. אי לכך ובהתאם לזאת, חשוב לשמור כי מקום העבודה שלנו יהיה המקום הכי נוח, נגיש ומטיב בעבורנו, ויהווה קרקע פוריה לאיכות חיים טובה. שגם נהנה ממירב הזמן שאנו משקיעים בעבודה ובשהייה במשרד, וגם ימקסם את עבודתנו. 

בר מים למשרד- הרווחה שתביא את ההצלחה

בין אם מדובר במשרד של אדם אחד עצמאי, או במשרד של מספר שותפים, במשרד קטן או במשרד גדול, אין דבר חשוב יותר מאשר לדאוג לעצמנו, וכאשר אנו אומרים לעצמנו, אנו בעיקר מתכוונים לרווחה שלנו. הרווחה שלנו היא זו שבאמת תקבע את התקופה שלנו בעבודה, והיא זו שתביא למיקסום המוטיבציה או ההפך מכך. רווחה טובה היא איכות חיים טובה במהלך היום בעת עבודתנו במשרד.

האלמנט הבסיסי ביותר של הדאגה לרווחתנו, מתחיל מן הבסיס ועולה אל על אל פרמטרים גבוהים יותר- שהם כבר תלויי אדם או עסק. בסיסה של הרווחה הוא דאגה לתנאי שתייה ומזון איכותיים וטובים. בר מים למשרד הוא התשובה והפתרון המושלמים על מנת לפתור סוגיה זו.

במקום לכתת רגלינו את המכולת או הסופר מרקט, לבקש מהמזכירה לבצע רשימות מכולת, לבזבז זמן עבודה וכתוצאה מכך גם כסף. זהו הפתרון המושלם אשר יהווה סוף לכל אלו, ועוד רבים וטובים. ויחד עם חיסכון רב במשאבים כמו זמן וכסף, ימקסם עבור כל יושבי המשרד את בזבוז המשאבים הללו. וממש כמו גלגל- יחזור אלינו שוב בדמות הגדלת רווחינו ורווחתנו. הכל בזכות מתקן קטן של בר מים למשרד.

איכות שווה כמות

בר מים למשרד הוא מתקן עבור שתיית מים חמים וקרים. כאמור הוא מהווה את הבסיס לכל השאר, בגזרת המזון או השתייה, בכך שהוא מאפשר שתיית מים קרים איכותיים, צלולים וטהורים, ובנוסף קפה איכותי או תה רותח כשבא לנו להתפנק על כוס משקה חם. כך, נהנים יושבי המשרד לאורך שעות עבודתם ממים מסוננים, בעלי טעמים טובים, ויכולים ליהנות מהפסקות עבודה איכותיות. בכך, למעשה, איכות המים גורמת לכך שהעבודה תתבצע במהירות, ביעילות ובפרודוקטיביות יתרה.

כפי שציינו לעיל, ימי העבודה הם ארוכים למדי, בייחוד בעבור העצמאים מאיתנו. להבדיל מעובדים שכירים שעובדים כ-8-9 שעות בממוצע, עובדי משרדים יכולים בקלות להגיע לעבודה של 10-12 שעות ביום. שהרי, בעסק שהוא שלנו, אנו בהכרח משקיעים יותר זמן, עבודה וכוח. ובכך מעניקה עבורנו תפיסה של שתי ציפורים במכה אחת- היינו האחת, נוחות- בר מים למשרד נמצא ממש בהישג יד ובמרחק של לחיצת כפתור. והשניה, איכות- בר מים למשרד מספק מים צלולים, טריים וטובים אשר ירוו אותנו כמו שצריך. 

יתרונות משמעותיים של איכות, פרודוקטיביות ויעילות

חישבו איך היה נראה עולם עבודה במשרד ללא בר מים למשרד? במשרדים בעסקים בהם איננו מוצב בר מים, צריכת המים של העובדים או השותפים בו הופכת למעשה לפעולה המצריכה הפסקת העבודה, מבזבזת זמן ומעכבת. יש להפסיק את העבודה, לצאת מן המשרד ולדאוג למים. בייחוד הדבר מורגש כאשר מדובר במשקאות חמים, אשר מצריכה לכל הפחות פעולה של הרתחת מים שלוקחת דקות רבות או יציאה מן המשרד על מנת לרכוש משקה חם.

לכן, בר מים למשרד הוא כה חשוב וחיוני. שהרי, במינימום מדובר ביצירת רווחה ואיכות חיים עבור יושבי המשרד. ובמקסימום, גם חסכון במשאבים רבים של זמן, כסף ועבודה.

תוכן עניינים

פילטר אוסמוזה הפוכה
פילטר אוסמוזה הפוכה

זה אמנם נכון מאוד שבמערכת אוסמוזה הפוכה ישנו התקן המתפקד כפילטר, המסנן את המים הזורמים דרכו, אלא שמדובר בסוג מאוד מתוחכם ומתקדם של פילטר ולכן

אוסמוזה הפוכה מחיר
אוסמוזה הפוכה מחיר

אוסמוזה הפוכה מחיר אם הפרמטר החשוב לכם ביותר בהזמנת מערכת לסינון וטיהור מים הוא פרמטר המחיר, אז מערכת אוסמוזה הפוכה היא לא המערכת המתאימה לכם.

מערכת אוסמוזה הפוכה
מערכת אוסמוזה הפוכה

מערכת אוסמוזה הפוכה ישנם היום לא מעט פתרונות לסינון וטיהור מים במרחבים ביתיים, עסקיים, ציבוריים ומסחריים. פתרונות אלה מציעים רמה שונה של סינון וטיהור ברמות

אוסמוזה הפוכה
אוסמוזה הפוכה

אוסמוזה הפוכה רוצים ליהנות ממים טהורים ברמה הגבוהה ביותר? בין כלל הטכנולוגיות והשיטות הקיימות היום לסינון וטיהור מים, אוסמוזה הפוכה היא ללא ספק היעילה ביותר

אוסמוזה ודיפוזיה
אוסמוזה ודיפוזיה

אוסמוזה ודיפוזיה אתם מחפשים פתרון איכותי, שיאפשר לכם ליהנות ממים נקיים, צלולים וטהורים בבית, אלא שכבר ביום הראשון לחיפוש, נתקלתם במושגים שאין לכם מושג מה