בר סודה – מים מסוננים ומוגזים אצלכם בבית

 

בר סודה'סודה', הינה כבר מזמן, לא מילה של אנשים מבוגרים מאוד. ע"פ סקרים, כ-30 אחוז מן האנשים נהנים כיום לשתות סודה פעם בשבוע לפחות והפופולאריות של המים המוגזים חוצה גבולות וגילאים. הרעננות של סודה קרה, מספקת את התחושה הנדרשת בלי להוציא כסף רב או לצרוך את המשקאות המוגזים הממותקים. מעכשיו, אם אתם אוהבים מוגז, ניתן לרכוש בר סודה, קומפקטי ומעוצב, שינפיק לכם מים ברמות גיזוז שונות ויעשה זאת עם מים מסוננים ובריאים הרבה יותר. כל הפרטים לפניכם.

 

מים מוגזים

הפופולאריות של המשקה המוגז, הולכת ועולה. אבל רגע, למה אנחנו מתעקשים להשתמש בביטויים "מוגז", "הגזה" וכד' ולא פשוט במילה 'סודה' לבדה? מהסיבה שיש הבדל בין סודה למים מוגזים. אדם מן הישוב לא ירגיש בהבדל בין 2 התוצרים, אך קיים כזה ביניהם בתהליך הייצור. בלי להרחיב ולהעיק יותר מידי, נציין שסודה בבקבוקים, עוברת במפעל הסרה של חומרים ומלחים ואז מומס לתוכה פחמן דו חמצני ומוכנסים אליה שוב מלחים וחומרי טעם. המים המוגזים לעומתם, בין באמצעות מכשיר ייעודי או באמצעות בר סודה, הם מים נקיים, העוברים תהליך של הגזה.

יש אם כן כמה דרכים לצרוך מים מוגזים. אנחנו מכירים את הבקבוקים שנקנים בחנויות ובמרכולים ואנו גם מכירים את המכשירים המיוחדים אליהם אנו מכניסים מי ברז רגילים, ואשר מתבצע בהם תהליך ההגזה. הבעיה במכשירים אלו, היא העובדה שעדיין משתמשים בהם במי ברז עם כל החומרים הבעייתיים והלא מומלצים ששוכנים בהם. לכן יש יתרון עצום במים מוגזים מבר סודה: גם מים עם הגזה משובחת ומרווה גם מים שעברו סינון וטיהור- כך שהם נקיים ובריאים לשתיה.

בר סודה – היתרון המשולש

מכשיר אחד, שהוא גם בר סודה וגם מכשיר של מים מסוננים, מכיל בתוכו יתרון משולש. ראשית, הוא מספק מים מוגזים, מרעננים וקרים באופן מידי. בלי לחכות ובלי להמתין. אתה יכול לבחור את רמת הגיזוז המועדפת אליך, באמצעות פאנל השליטה ואתה מקבל מים מוגזים איכותיים מיד.

היתרון השני נעוץ בבריאות שלך ושל משפחתך. חסל סדר מים מהברז, שגם אם הם מוגזים במכשיר ייעודי, מכילים עדיין חול, חלודה, חיידקים, נגיפים, כלור, מתכות וחומרים כימיים. הבר מכיל בתוכו מערכת סינון עם טכנולוגיה מתקדמת, אשר בשלב ראשון מסננת חומרים צפים ורעלים אחרים וכן סופחת טעמים וריחות לוואי שבמים ואילו בשלב שני, באמצעות מנורת UV גם עורכת טיפול מיקרוביאלי למים, במטרה לנקות אותם לגמרי. התוצאה היא מים בריאים, מסוננים ונקיים לשתיה, שהמשפחה שלך תאהב לשתות.

וזה גם מה שמוביל אותנו ליתרון השלישי. אחת מהסיבות שמובילות לצריכת משקאות מוגזים ממותקים, היא איכות המים בישראל והעובדה שקשה לשתות אותם. סיבה זו, בנוסף לאחרות, הביאו לצמיחת שוק המשקאות הממותקים המוגזים בישראל, בצורה לא פרופורציונית. הבעיה מתחילה בכך, שמשקאות אלו הן ממש לא דבר בריאותי. הן גורמות להשמנה, מחלות , נזקי שיניים ועוד ובעיות אלו גדלות ככל שהצריכה עולה. וכאן, מים המופקים באמצעות בר סודה נכנסים לתמונה. המשפחה שלך תשתה הרבה יותר מים, על חשבון משקאות מוגזים, גם אם תיתן להם מים מסוננים קרים. אם תיתן להם גם מים מסוננים מוגזים- הם יוותרו על הממותקים בקלות.

בר סודה – החיים הנוחים

בר סודהאז ויתור על הצורך ברכישת משקאות ממותקים, יחסוך לך הרבה כסף שהוא עלותם של משקאות ממותקים, אבל יש עוד כמה יתרונות קטנים-גדולים. כבר אין צורך לסחוב בקבוקים מהסופר (גם לא בקבוקי סודה), אין צורך לקרר אותם, אין צורך להתחיל פעילות יצרנית במכשיר הסודה הייעודי, בכל פעם שאתה רוצה להכין כוס סודה. אין צורך לתכנן על בקבוק הסודה שהגזת מראש ואז לגלות שבדיוק מישהו סיים את הבקבוק עם התכולה הקטנה שהכנת… וכן, הגזים אף פעם לא בורחים.

למה? כי ההגזה של המים בבר המים המסוננים, נעשית ממש ברגע המזיגה. באמצעות בר מים עם יכולות הגזה, אתה יכול להכין לך כוס סודה, בהגזה איכותית, בכמות שאתה רוצה, קרה ומרעננת, בלי לחכות אפילו לא רגע. רק לחיצה קלה ואתה נהנה ממים נקיים ומסוננים ומוגזים לפי טעמך. תרצה עוד חמש דקות עוד כוס? לרוויה- רק תלחץ.

אז אם אתם אוהבים תוסס וחולים על גזים, בר סודה המנפיק מים מוגזים איכותיים ומסוננים – הוא הפתרון המושלם בשבילכם, מכל הבחינות. אם אתם פחות מתחברים למוגז, תוכלו ליהנות רק מבר מים, שמסנן את המים מהברז ומעניק לכם מים קרים, פושרים וחמים, בלי הגבלה. העיקר, שאתם צורכים את המים שלכם מבר מים המוציא אותם כשהם נקיים ובריאים לחלוטין.

אצלנו ב'המרכז לברי מים' תמצא מבחר ענק של ברי מים, בכל רמות הסינון וכן, גם בר סודה וברי מים מוגזים והכל במחירים נוחים ואם שירות מתקדם ואיכותי.

תוכן עניינים

נמלים בתמי 4? מה עושים?

כמו במיקומים אחרים בבית או בעסק, גם באזור של בר המים יכולים להימצא נמלים. אם גיליתם נמלים בתמי 4 שלכם, כנראה שתצטרכו שירותי הדברות. אבל

התקנת בר מים ללא קידוח

אם אתם מעוניינים להתקין בר מים או תמי 4 בביתכם, כדאי לדעת שלא תמיד תהיה חובה לקדוח בקירות או להרים את המרצפות. התקנת בר מים