תיקון תמי 4

תיקון תמי 4תמי 4 הינו בר המים הביתי הנמכר ביותר בישראל. תיקון תמי 4 נפוץ יותר בעונת הקיץ בה השימוש בתמי 4 גובר ועקב כך מתרחשות יותר תקלות עקב העומס על המכשיר.

בכדי לתקן מתקן תמי 4 יש להיות בקיא בתכונות המכשיר ולכן רצוי שרק מתקן מורשה יתקן את המכשיר במידה ויש לכם בעיה מסוימת בו.

תיקון תמי 4 לרוב מסתיים בהחלפת סנן מים אך יחד עם זאת למתקן קיימות תקלות מסוגים שונים. כעת נציין בקצרה את התקלות הנפוצות ביותר במתקנים אשר דורשות תיקון תמי 4:

  1. בעיה בהוצאת מים חמים- כאשר המכשיר איננו מסוגל להוציא מים חמים ורתוחים.
  2. קושי בהוצאת מים קרים.
  3. ביצוע איפוס למיני בר.
  4. בעיה בחיישנים או בגז.
  5. נורות אשר חדלו מלעבוד או שהנורה דולקת בעוצמה חלשה מאוד.
  6. צורך בהחלפת גוף חימום.
  7. נזילות מים שונות מהמכשיר גם ללא שימוש במתקן.
  8. בעיה בספק הכוח של המתקן הגורם לכך שהמכשיר לא יפעל כראוי.

ישנם בעלי מקצוע חובבנים אשר לא עברו הכשרות בתחום ברי המים ובפרט בתיקון תמי 4 ולכן קיימים לקוחות הטוענים כי גם לאחר תיקון של בעל מקצוע מסוג זה התקלה אינה נפטרה והמשיכה כסדרה. אצלנו תוכלו למצוא טכנאים מוכשרים, אשר עברו הכשרות מקצועיות ועדכניות בכדי שיוכלו לטפל באותן תקלות באופן מהיר ומקצועי ביותר.

לקוחות מסוימים אשר רוצים לחסוך בעלויות טכנאי, מנסים לפעמים לבצע לבד תיקון תמי 4. בסופו של דבר התיקון העצמי גורם לעלויות רבות יותר אילולא היה מגיע טכנאי מוסמך ומקצועי.

במידה והנכם מעוניינים בכך, באפשרותכם לרכוש מחברת תמי 4 שירות של טכנאי קבוע ואחריות על המכשיר. כאשר תהיה לכם בעיה במתקן תמי 4 הדורשת תיקון, עליכם יהיה להתקשר לחברה ולקבוע מועד להגעת טכנאי. כאשר בעל המקצוע יגיע עד לפתח ביתכם עם כל הציוד הנדרש והמקצועי על מנת לבצע את התיקון. במידה ויגיע טכנאי מורשה מחברת תמי 4, תהיו זכאים בנוסף לתקופת אחריות על התיקון. ככה שאם התקלה לא נפטרה/ סודרה, החברה תלווה אתכם עד לסיום המקרה.

פרט חשוב שעליכם לבדוק ולשים לב אליו הוא שכאשר מגיע טכנאי, יש לוודא כי הוא משתמש ונעזר בכלים מקוריים של תמי 4 ולא בחלפים אחרים אשר יכולים לגרום לנזק במכשיר עצמו. לעיתם טכנאים משתמשים בחלקים לא מקוריים וללקוחות נגרם כספי עצום בעקבות פעולה זו.

כיום, לעסוק בתיקון ברי מים נהיה מקצוע מבוקש עקב העובדה שכמעט בכל בית בישראל קיים מתקן מים. לקוחות אשר רגילים להשתמש בתמי 4 באופן יום יומי מרגישים נורא כאשר המכשיר איננו ראוי לשימוש. כאשר מתרגלים למתקן מים נגיש אשר מספק לנו בכל שעות היממה מים קרים וצוננים יחד עם מים חמים ורותחים לשתייה חמה, זהו הרגל מפנק ממנו קשה להיגמל ליום או למספר שעות!

לכן כאשר הנם רוכשים תמי 4 בדקו מה קורה במידה וקיימת תקלה במכשיר. מי מגיע לתקן אותו, האם טכנאי מורשה? האם הטכנאי ישתמש בחלקים מקוריים מהחברה?. כמו כן וודאו שקיימת אחריות והאם התיקונים דורשים עלות כספית מצידנו. בעת התתקנה וודאו שהבנתם כיצד לתפעל את המכשיר כשורה. מהן הפעולות היום יומיות אשר אנו צריכים לבצע בכדי למנוע תקלות עתידיות במכשיר.

אצלנו תמצאו טכנאים מורשים לתיקון תמי 4 אשר ייתנו לכם את השירות המהיר והמקצועי ביותר בכל עת!

תוכן עניינים

בר מים צלולים
בר מים צלולים

בר מים צלולים אין דבר טעים יותר מבר מים צלולים. למעשה, אין דבר חשוב ומרווה יותר עבור האדם, גוף האדם ונפש האדם מאשר  שתיית מים.

בר מים מעוצב
בר מים מעוצב

בר מים מעוצב האם אתם מגדירים את עצמכם כמי שאוהבים או מעדיפים ליהנות מכל העולמות? מצד אחד, מתקן בר מים המספק מים טריים, צלולים, טהורים

בר מים למשרד
בר מים למשרד

עבור העצמאים מבינינו, המשרד הוא המקום בו אנו מבלים את מירב ומיטב זמננו. נתון ידוע הוא, כי למעשה אנו מבלים כשני שליש מחיינו במקום העבודה

מיני בר מים קרים
מיני בר מים קרים

בין אם עבור המשרד, הבית, הקליניקה, פינת ההמתנה או כל מקום אחר- אין ספק כי אחד המכשירים החשובים ביותר שיהיו קיימים בחדר או בחלל שלנו

בר מים לקניה
בר מים לקניה

בר מים לקניה צורך בסיסי וחשוב של בני האדם הוא כמובן, שתיית מים. ככל שהמים אשר ירוו את האדם יהיו איכותיים יותר, טריים יותר וטובים