בר מים ביתי – וכל הבית מרוויח

בר מים ביתיההשפעה של רכישה ושימוש בבר מים ביתי כבר ממזמן חורגת רק מהפונקציונליות שלו. ההשפעות  הן רבות ובמגוון תחומים של חיינו. הם אינן נוגעות לאדם אחד אלא על כל בני הבית, באופן החוצה גילאים והן נותנות מענה לכל אחד ולצרכים הייעודיים, המאפיינים אותו. הנה כמה מהיתרונות שבר מים ביתי עוזר לכם להרוויח.

קודם כל הבריאות

אולי הנושא החשוב ביותר סביב הבחירה בבר המים הביתי. החשיבות של שתיית מים ברורה והבריאות שהם מביאים איתם- ברורה עוד יותר. הנזק של שתיית שתיה ממותגת ברור גם הוא וההשפעות ההרסניות של הפרזה בשתייה מוגזת, מצטברות והרסניות בטווח הבינוני והרחוק. העניין הוא, שאם הכנסת בר מים ביתי אתה משנה באחת את סדרי העדיפות שלך. בשל הזמינות למים, נקיים, צלולים, חמים או קרים שבר המים מאפשר, הם הופכים לנגישים הרבה יותר ודוחקים את מקום השתייה המוגזת.

זה גם כבר אינו סוד גלוי, שאף על פי ששתיית מים תמיד עדיפה על שתיה ממותקת, הרי שלא כל המים שווים. לצערנו, מי הברז בישראל אינם נקיים וצלולים דיים ומכילים הרבה דברים שלא צריכים להיות שם, כמו מתכות כבדות, רעלים, חומרים כימיים, בקטריות וחיידקים, חלודה וחול ועוד ועוד. לעומתם, בר מים ביתי, מפיק באמצעות מערכות הסינון המתקדמות שלו- מים טהורים, מסוננים ונקיים לחלוטין.

בר מים בשביל הילדים

אצל הילדים הבעיה מתחדדת, קודם כל, הם יותר רגישים לכל המרעין בישין שנמצאים במי הברז אצלנו ובמיוחד הדברים אמורים לגבי תינוקות רכים ופעוטות. עבורם, שתית מים נקיים, היא לא מותרות.

בנוסף, בעיית השתייה הממותקת אצל ילדים חריפה אף יותר. זה טבעי שהם יאהבו מתוק, הרי בסופו של דבר הם ילדים, אבל מחובתנו כמבוגרים, מתוך היכרות עם הבעייתיות שבשתייה ממותקת (השמנת יתר, בעיות שיניים ומחלות עתידיות) לנסות לצמצם את צריכתה ולאפשר להם אופציה לשתיית מים בריאים ונקיים, המסייעים בגדילה ובהתפתחות תקינה.

מחקרים כבר הוכיחו. בר מים ביתי מביא לעידוד שתית מים אצל ילדים, הגדלת כמויות המים שהילדים יצרכו והקטנת צריכת הממותקים. תהיה הסיבה אשר תהיה, תחושת העצמאות שחשים הילדים בשימוש בבר המים הביתי, הנגישות של המים או העובדה שיוצאים להם מים קרים ומרווים, התוצאה זהה: הילדים ישתו יותר מים.

בר מים ביתי – בשביל החיסכון:

זה אולי נשמע מוזר, אבל זה נכון. אמת, מים מהברז יעלו הרבה פחות. אבל השאלה היא, האם אתם צורכים מים מהברז או שכמו מרבית האזרחים בישראל אתם נמנעים מהם מכל הסיבות שהזכרו ובשל טעם הלוואי שלעיתים נלווה אליהם? אם התשובה היא שאתם נמנעים, אתם צריכים להשוות את עלות רכישת בר מים ביתי אל מול ההוצאה על קניית שתיה ממותקת או על קניית בקבוקי מים מינרלים. אתם תופתעו מהתוצאות. ובכלל, לא תצטרכו להתאמץ ולסחוב בקבוקים או לקרר אותם. המים בבר המים- זמינים, קרים תמיד טעימים הרבה יותר ונקיים הרבה יותר.

בשביל הפרקטיות והיעילות

את חוזרת מותשת מהעבודה ורק רוצה להכין לך כוס קפה מפנק, קצת בשביל להירגע. את לא צריכה לחכות זמן רב עד שהמים בקומקום החשמלי ירתחו. אתה חזרת מריצת ערב, תשוש וצמא. אתה רוצה להחזיר את הנוזלים ולהתאושש עם מים קרים. אתה לא צריך לדאוג אולי מישהו סיים את בקבוק המים במקרר ולא מילא. התינוק התעורר באמצע בלילה ורוצה לאכול. אתה לא צריך לעמוד עשר דקות בעיניים טרוטות רק לחכות למים חמים עבר תחליף החלב שלו. ואלו רק דוגמאות ספורות.

הבר מים, פותר את כל הבעיות האלו ועוד רבות אחרות. אתה רוצה מים קרים – אין בעיה, מיד. את רוצה מים פושרים או חמים – רק תלחצי. מים רותחים – בקלות ואפילו אפשר לקבוע את רמת הטמפרטורה. אוהבים את הגזים המבעבעים- אפשר להזמין בר מים עם סודה. הנגישות והזמינות של המים, הופכים אותם ליתרון עצום עבור כל אחד מבני המשפחה ועבור כל צורך שמתעורר. הבריאות של המים וצלילותם- הם רק הבונוס.

'המרכז לברי מים', הינה חברה המשווקת מגוון עצום של פתרונות מים לבית ולמשרד. אצלנו תמצאו מגוון עצום של מכשירים, מכל הסגנונות, עם כל הטכנולוגיות, בכל הרמות ובמחירים נוחים. אולם הדבר החשוב ביותר הוא שצוות המומחים שלנו יעזרו לכם לבחור בר מים ביתי – שיענה על הצרכים הייחודיים שלכם. כדי שאתם תרוויחו מכל העולמות.

תוכן עניינים

מערכת אוסמוזה הפוכה
מערכת אוסמוזה הפוכה

מערכת אוסמוזה הפוכה ישנם היום לא מעט פתרונות לסינון וטיהור מים במרחבים ביתיים, עסקיים, ציבוריים ומסחריים. פתרונות אלה מציעים רמה שונה של סינון וטיהור ברמות

אוסמוזה הפוכה
אוסמוזה הפוכה

אוסמוזה הפוכה רוצים ליהנות ממים טהורים ברמה הגבוהה ביותר? בין כלל הטכנולוגיות והשיטות הקיימות היום לסינון וטיהור מים, אוסמוזה הפוכה היא ללא ספק היעילה ביותר

אוסמוזה ודיפוזיה
אוסמוזה ודיפוזיה

אוסמוזה ודיפוזיה אתם מחפשים פתרון איכותי, שיאפשר לכם ליהנות ממים נקיים, צלולים וטהורים בבית, אלא שכבר ביום הראשון לחיפוש, נתקלתם במושגים שאין לכם מושג מה

אוסמוזה הפוכה ביתית
אוסמוזה הפוכה ביתית

אוסמוזה הפוכה ביתית כפי שאתם בטח יודעים, מדינת ישראל מתפילה היום מי ים כדי לספק מי שתייה באיכות גבוהה לאזרחי ישראל. לו נכנסתם למפעל ההתפלה

מערכת אוסמוזה
מערכת אוסמוזה

מערכת אוסמוזה מחפשים מערכת טובה לסינון וטיהור המים בבית? ישנן היום טכנולוגיות שונות להשגת מטרה זו ברמות שונות ובמידות שונות של יעילות, אך ללא ספק,