נמלים בתמי 4? מה עושים?

אל תשברו את הגב בסחיבת בקבוקים! עברו למיני בר עכשיו!

כמו במיקומים אחרים בבית או בעסק, גם באזור של בר המים יכולים להימצא נמלים. אם גיליתם נמלים בתמי 4 שלכם, כנראה שתצטרכו שירותי הדברות. אבל רגע לפני שמזמינים מדבירים להדברת נמלים מהתמי 4, יהיה חשוב לבדוק מה אפשר לעשות כדי לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם. הנה כמה טיפים מועילים.

אם גיליתם נמלים במקום כזה או אחר בביתכם, כולל בתמי 4, אתם יכולים לנסות להיפטר מהמטרד בכוחות עצמכם. ביצוע ריסוס והדברה נגד נמלים היא אופציה אחת (הדברה מקצועית על ידי מדבירים מוסמכים), אבל יש עוד אופציה. האופציה השנייה היא לנקות את אזור התמי 4 בעזרת חומץ ומים. חומץ הוא חומר שעשוי לדחות נמלים מזנים מסוימים, כמו למשל נמלים שחורות-קטנות.

 

כיצד לפעול עם חומץ בכדי להדביר נמלים ב-תמי 4

לא צריך לשפוך חומץ בכמויות, מאחר שהוא מריח לא טוב כאשר הוא בריכוז גבוה. מה שכן צריך לעשות זה פשוט לערבב חומץ יחד עם מים, לטבול מטלית ולעבור על האזורים שבהם הנמלים מתרכזות. אם זה לא עבד וכעבור מספר ימים גיליתם שוב נמלים בתמי 4 שלכם, כדאי לקרוא לשירותי הדברות מקצועיים.

מדביר מוסמך להדברת נמלים משתמש בשלל טקטיקות שונות של הדברת מזיקים, הדברת נמלים וכדומה. בעוד שניתן לפזר חומר רעל שהנמלים נוגסות בו ומורעלות, אפשר גם לרסס נגד נמלים חומרי הדברה שונים. אם ההדברה הראשונית פתרה את הבעיה למספר ימים בודדים בלבד, כדאי לקרוא למדבירים שוב. וזה מוביל אותנו לטיפ הבא שלנו – הנושא של אחריות הדברת נמלים (או הדברת נמלים באחריות).

אחריות על הדברת נמלים

לא פעם, הריסוס הראשוני נגד נמלים לא בהכרח עוזר. הדברת נמלים בתמי 4 לעיתים פותרת את הבעיה באופן נקודתי. אם הנמלים חוזרות כעבור מספר ימים לאותו האזור של התמי 4, כדאי להפעיל את האחריות הניתנה לכם על ידי חברת ההדברות.

כדאי לדעת, חלק מחברות ההדברה נותנות אחריות על ההדברה, וחלק מחברות ההדברה לא פועלות בצורה הזו.  רגע לפני שאתם מזמינים מדביר עבור הדברת נמלים תמי 4, כדאי לוודא שאתם אכן מקבלים את האחריות על שירות הדברה.

כמה עולה שירות הדברות נמלים בתמי 4?

שירות הדברת נמלים בתמי 4 לא אמור לעבור את הסכום של כמה מאות שקלים בודדים, בד"כ כ-350 ₪ בממוצע. יש לציין, המחיר משתנה בהתאם לסוג המזיקים, סוג שיטת ההדברה הנדרשת, סוג חומרי ההדברה, הלוקיישן בו נמצאים המזיקים ועוד.

בכדי להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות א'-א' ובמחיר אטרקטיבי, יהיה כדאי לערוך מחקר שוק בין המדבירים השונים. תערכו למשל השוואת מחירים בין מדבירים ותבררו את העלויות הממוצעות בשוק. כך תוכלו להכיר ולדעת איזה סיוע אתם מקבלים. כמו כן, גם תוכלו לנסות לחסוך כסף על השירות.

אז מה היה לנו בכתבה:

המרכז לברי מים
המרכז לברי מים

המרכז לברי מים מציע לכם למעשה את כל סוגי ברי המים הנמכרים היום בישראל, החל מברי מים עם מיכל מים מינרליים מתחלף וכלה בברי מים קבועים המחוברים למערכת המים המרכזית ומציעים לכם מים חמים וקרים עם סינון וטיהור המים ברמה הגבוהה ביותר.

במיוחד התרשמנו במרכז לברי מים מהצוות המקצועי, שמעמיד לרשותכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לקבל החלטה ממקום של ידע וביטחון, להתמצא בפערים ובהבדלים השונים בין ברי המים הקיימים בשוק ולבחור את בר המים המתאים ביותר, הן לשימושים שלכם והן למסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

התקנת בר מים ללא קידוח

אם אתם מעוניינים להתקין בר מים או תמי 4 בביתכם, כדאי לדעת שלא תמיד תהיה חובה לקדוח בקירות או להרים את המרצפות. התקנת בר מים

מערכת אוסמוזה הפוכה לבית
מערכת אוסמוזה הפוכה לבית

מערכת אוסמוזה הפוכה לבית מערכות סינון וטיהור המים המוצעות היום לבתים פרטיים הן מערכות מצוינות ברובן ומציעות, רובן, רמה טובה של סינון וטיהור של מי