5 פרמטרים לבחירת בר מים מנצח למשרד

אל תשברו את הגב בסחיבת בקבוקים! עברו למיני בר עכשיו!

בר מים הוא פשוט מכשיר נפלא. מחקרים רבים הוכיחו כי שתיה מרובה של מים היא בעלת יתרונות רבים לבני האדם, בין היתר שתיה מרובה של מים מועילה לריכוז וליכולות הקוגנטיביות. כאשר אתם מתקינים בר מים במשרד אתם יכולים להיות בטוחים כי העובדים שלכם ישתו לעיתים תכופות יותר, מים איכותיים, מסוננים, כאלו שתרצו להציע גם לאורחים וללקוחות שלכם שוודאי ישמחו לבוא ולבקר במשרד שלכם.

ברי מים יש הרבה ובאמת לעיתים קשה לבחור בין שלל ברי מים את בר המים המתאים בדיוק עבורכם. אנחנו כאן מגיעים עם כמה רעיונות שיעזרו לכם להבין איך לבחור בר מים מנצח ומתאים בדיוק למשרד שלכם. אז היכונו לשמוע את כל המידע שאספנו מהמומחים של אקווטק.

העיצוב כן קובע

זה נדמה לרגע כאילו זה לא ממש משנה. אם קונים ברי מים זה משנה האם אנחנו בוחרים דווקא ברי מים שיתאימו לעיצוב הכללי? אבל אנחנו, העובדים בחברת אקווטק יודעים היטב כי הבחירה של ברי מים שיתאימו לחלל היא חשובה משום שבאופן כזה אתם יכולים ליצור, בעזרת בר המים חוויה יוקרתית ונעימה לבאים. לרגע זה אולי נשמע מוזר, אבל משום שאנחנו מדברים על עסק, אנחנו יכולים להבטיח לכם כי לאסתתיקה יש משמעות רבה.

סוג מסנן המים ומידת השחיקה שלו

ההבדל בין ברי מים שונים נעוץ בעיקר בבחירה של מסנן מים. מטבע הדברים ההמלצה היא לבחור ברי מים עם מסנן איכותי שנשמר לאורך זמן. תמיד צריך להחליף בסוף מסנן, אחת לכמה זמן, אבל אנחנו יודעים כי יש מסננים עם יכולות ספיגה גבוהות מאחרים.

אל תשכחו לברר האם יש אחריות ולכמה זמן

כדי למנוע תקלות ובעיקר כדי להבטיח שבכל מצב יהיה מי שיעזור לכם.

הקפידו על בחירה של ברי מים לא מתוחכמים מדי

במשרד בו עובדים הרבה אנשים, כדאי לבחור מכשירים קלים לשימוש ונוחים לעבודה.

אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא אצלנו הכל

אצלו בחברה, אקווטק נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם מגוון ברי מים מגוונים עבורכם ועבור בתי העסק שלכם. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

המרכז לברי מים
המרכז לברי מים

המרכז לברי מים מציע לכם למעשה את כל סוגי ברי המים הנמכרים היום בישראל, החל מברי מים עם מיכל מים מינרליים מתחלף וכלה בברי מים קבועים המחוברים למערכת המים המרכזית ומציעים לכם מים חמים וקרים עם סינון וטיהור המים ברמה הגבוהה ביותר.

במיוחד התרשמנו במרכז לברי מים מהצוות המקצועי, שמעמיד לרשותכם את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לקבל החלטה ממקום של ידע וביטחון, להתמצא בפערים ובהבדלים השונים בין ברי המים הקיימים בשוק ולבחור את בר המים המתאים ביותר, הן לשימושים שלכם והן למסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

תיקון תמי 4 ב{HEBREW}
איך לבחור מכונות קפה אוטומטיות?

איזה סוג של מכונות קפה מסחריות כדאי לבחור לקניונים, מרכזי עסקים, מכללות ועוד? ואם כבר מדברים על זה, מהם היתרונות בבחירת הסוג הנכון של מכונת

תיקון תמי 4 ב{HEBREW}
נמלים בתמי 4? מה עושים?

כמו במיקומים אחרים בבית או בעסק, גם באזור של בר המים יכולים להימצא נמלים. אם גיליתם נמלים בתמי 4 שלכם, כנראה שתצטרכו שירותי הדברות. אבל

התקנת בר מים ללא קידוח

אם אתם מעוניינים להתקין בר מים או תמי 4 בביתכם, כדאי לדעת שלא תמיד תהיה חובה לקדוח בקירות או להרים את המרצפות. התקנת בר מים